Online Meeting on Laptop
یک آکادمی فارسی زبان

به وسعت اینترنت

در دنیای امروز که استفاده بهینه از زمان و یادگیری مهارت‌های جدید و کاربردی برای همه ما ارزش محسوب می شود و جلسات آموزشی آنلاین نیز عضو ثابت برنامه روزانه ما شده است، دسترسی به برنامه‌های آموزشی و مدرس متناسب با نیاز ما احتمالا زمان و هزینه زیادی برایمان در بر خواهد داشت. این روزها آموزش آنلاین روشی متداول و مقرون به صرفه است و منابع بسیار متنوعی برای یادگیری اکثر مهارت‌ها در اینترنت در دسترس می‌باشد اما وقتی صحبت از پیدا کردن یک مدرس توانمند و کارآمد به میان می‌آید، همه ما به دنبال یک منبع بروز و معتبر هستیم که با استناد به آن در وقت و هزینه خود صرفه‌جویی کنیم.

با توجه به اینکه این روزها آمار مهاجرت فارسی زبانان رو به افزایش است و تطبیق آنها با جامعه جدید به یکی از دغدغه‌های مهم آنها پس از ورود به کشور مقصد تبدیل شده است، نیاز جدی به تقویت زبان و یادگیری مهارت‌های حرفه‌ای برای پیدا کردن شغل مناسب و یا ارتقا شغل قبلی در میان مهاجرین اهمیت ویژه‌ای پیدا کرده است. در عین حال هزینه‌های بالای آموزش در خارج از کشور و عدم دسترسی آسان به مدرس مجرب فارسی زبان، ما را بر آن داشت تا در راستای تحقق هدف خود که توانمندسازی جامعه مهاجرین است، اقدام به راه‌اندازی یک پلتفرم آنلاین آموزشی نماییم.

آکادمی کوچا، یک بستر آموزش مهارت‌های کاربردی ویژه فارسی زبانان مقیم خارج از ایران است که با بهره‌گیری از مدرسین ماهر و مجرب فارسی زبان فضای مناسبی را برای آموزش و افزایش مهارت مهاجرین ایجاد کرده است. سه دپارتمان فعال در این آکادمی هنر، زبان و مهارت‌های فنی می‌باشد. در بخش هنر رشته هایی همچون نقاشی، موسیقی و مجسمه‌سازی، در بخش فنی، مهارت‌هایی همچون کامپیوتر، برنامه‌نویسی، آشپزی و آرایشگری و در بخش زبان اکثر زبان‌های رایج دنیا همچون زبان انگلیسی، آلمانی، فرانسوی و روسی تدریس می‌شوند.

اگر شما هم مهارتی دارید و آن مهارت را تدریس میکنید و به دنبال کسب درآمد بیشتر از آن هستید، دیگر مهم نیست در کدام نقطه این جهان پهناور زندگی می‌کنید، به خانواد آکادمی کوچا ملحق شوید و با توجه به مزایای کلاس‌های آنلاین و گسترش روزافزون آموزش آنلاین، از سراسر دنیا مهارت آموزان بیشتری را تعلیم دهید.

ارزش های ما

  • افزایش آگاهی و توانمندسازی فارسی‌زبانان خارج نشین

  • بالا بردن مهارت و آموزش تخصص‌های کاربردی به مهاجرین سراسر دنیا

  • برگزاری کلاس‌های تخصصی متناسب با شرایط و بودجه شما

اهداف ما

  • ایجاد دایرکتوری جامع مدرسین، مربیان، مشاوران و کوچ‌های فارسی‌زبان

  • راه‌اندازی آکادمی مهارت‌های کاربردی برای فارسی‌زبانان مهاجر

  • توانمندسازی مهاجرین سراسر دنیا جهت کسب درآمد و ورود به بازار کار